2014 Concours Enschede Concertafdeling 95 punten 
met het predicaat Zeer Goed, Gedeelde 1e plaats kampioen concert-afdeling

  • Fanfare for a New Era (Jack Stamp arr. Tijmen Botma)
  • Lost Heritage (Maurice Hamers)
  • De Verschrikkingen van het ijs en de duisternis (Harrie Janssen)


 

2013 Concours Européen pour Harmonies, Fanfares et Brass-Bands in de Philharmonie te Luxemburg.
Kampioenstitel met grote onderscheiding van de jury 93,25 punten.

  • Gaia van Christiaan Janssen
  • Heaven On Earth van Maurice Hamers (keuzewerk)
  • A Diamond for Parker van Rob Goorhuis (verplicht werk)


 2011 Concours Enschede Concertafdeling 95 punten 
met het predicaat Zeer Goed, Gedeelde 1e plaats kampioen concert-afdeling

  •   Symphony for Brass and Persussion (deel 1) (Alfred Reed)
  •   Babylon (Maurice Hamers)
  •   Extreme Make-Over (Johan de Meij)

2008 Concours Enschede Concertafdeling kampioen 92,5 punten
(Hoogste aantal punten behaald van het gehele concoursjaar in de concertafdeling)

  •   To Vega and Back (Maarten Spruijt)
  •   The Legend of the Flying Dutchman (Martin Ellerby)
  •   Waterman (Maurice Hamers)

2007 NFK Arnhem 91,83 punten kampioen

  •   Codon (Kevin Houben)

2006 NFK Arnhem 93,67 punten kampioen 

  •   Egmont (Bert Appermont)

2005 NFK Drachten 96 punten kampioen

  •   Babylon (Maurice Hamers)

2004 Topconcours Arnhem 93,67 punten kampioen

  •   Paganini variations (Philip Wilby)

2004 Concours Enschede 90,50 punten 

  •   Les Quatre Moulins à Roue (Rob Goorhuis) 91,33 punten
  •   Songs of Sorrow and Joy (Micha Hamel) 90,17 punten

 2003 Concours Zaandam 91,17 punten

  •   Abysses (Franco Cesarini) 91,00 punten
  •   Paganini variations (Philip Wilby) 91,33 punten

 2002 Topconcours Arnhem 91,67 punten

  •   Carpe Diem (Leon Vliex)

2001 Topconcours Arnhem 94,83 punten

  •   New Life (Maurice Hamers)

2001 Concours Huizen 93,75 punten

  •   Deux pièces caractéristiques (Jo van den Booren) 94,75 punten
  •   Trittico (James Curnow) 92,75 punten

2000 Topconcours Arnhem 92,00 punten kampioen

  •   L' Histoire d'Ell (Leon Vliex)

2000 Concours Enschede 87,22 punten 

  •   Een dag in de heerlijkheid Wittem (Joop van Dijk) 87,33 punten
  •   L' Histoire d'Ell (Leon Vliex) 86,83 punten

1999 Topconcours Arnhem 44 punten 

  •   English Heritage (G. Lloyd)

1999 Int. concours Mechelen (B) 324,5 punten 

  •   English Heritage (G. Lloyd)
  •   Amazonia (Jan van der Roost)

1998 Topconcours Arnhem 155,5 punten 

  •   Sagas (Henk Badings)

1998 Concours Enschede 332 punten 

  •   Endeavour (Phillip Sparke) 164,5 punten
  •   Oceans (Richards) 167.5 punten

1997 Topconcours Arnhem 173,5 punten  kampioen

  •   Composition VIII (Leon Vliex)

1997 Concours Enschede 343,5 punten 

  •   Diversions on a bass theme (Lloyd) 172 punten
  •   Composition VIII (Leon Vliex) 171,5 punten

1996 Concours Numansdorp 319,5 punten 

  •   The Saba Adventure (Joop van Dijk) 157 punten
  •   New Life (Maurice Hamers) 162,5 punten 

1995 Topconcours Arnhem 167 punten 

  •   New Life (Maurice Hamers)

1994 Topconcours Arnhem 166,5 punten 

  •   Avalon (Jan van der Roost)

1994 Festival Hardinxveld-Giessendam 336 punten 

  •   Avalon (Jan van der Roost) 168 punten
  •   Mea Culpa (Hardy Mertens) 168 punten 

1994 Concours Beuningen 333 punten 

  •   Mea Culpa (Hardy Mertens) 168,5 punten
  •   Avalon (Jan van der Roost) 164,5 punten

1993 WMC Kerkrade 305,5 punten

  •   Passion et Tendresse (Rob Goorhuis) 152 punten
  •   The Ainur (Hardy Mertens) 166,5 punten

1992 Topconcours Arnhem 162,5 punten

  •   Vijf Epigrammen (Boedijn)

1992 Concours Veldhoven 325,5 punten

  •   Amazonia (Jan van der Roost) 162,5 punten
  •   The Ainur (Hardy Mertens) 163 punten

1991 Topconcours Arnhem 162 punten

  •   Concertsuite voor Fanfare (Stalmeier)

1991 Concours Beek en Donk 331 punten

  •   Fusions (Blake) 164,5 punten
  •   Poeme Symfonique (Rob Goorhuis) 166,5 punten

1990 Topconcours Arnhem 155 punten

  •   Music for the movie picture (Kees Vlak)

1990 Concours Veldhoven 332 punten

  •   Aragorn (Hardy Mertens) 167 punten
  •   Blackfriars (Cundell) 165 punten

1989 Topconcours Arnhem 158,5 punten kampioen   

  •   Three Motions (Boekel)

1989 WMC Kerkrade 297 punten

  •   Eine Mignonade (Suykerbuyk) 145,5 punten
  •   Musica con Fuoco (v. Booren) 151,5 punten

1988 Topconcours Arnhem 151,5 punten

  •   Le Roi d'ys (Lalo)

1988 Concours Helmond 325 punten

  •   Divertissement Rapsodique (Stalmeier) 164,5 punten
  •   Scenes de Ballet (v. Hemel) 160,5 punten

1987 Topconcours Arnhem 159,5 punten

  •   Images d' ete (Moerenhout)

1987 Festival Mechelen (B) 328 punten

  •   Alternances (Waignain) 164 punten
  •   Images (Henk Badings) 164,5 punten

1987 Concours Beuningen 331,5 punten

  •   Images (Henk Badings) 164,5 punten
  •   Rhapsody in Brass (Goffin) 167 punten

1986 Topconcours Arnhem 152,5 punten

  •   Jeu de Cuivre (Henk van Lijnschooten)

1986 Concours Bladel 324,5 punten

  •   The land of the long white cloud (Phillip Sparke) 162,5 punten
  •   Resurgam (Ball) 162 punten